✓ Snel en eenvoudig vergelijken

 
 

Schoenmaat bepalen

Zo bepaal je jouw voetlengte.

Zet je voeten met sok of panty op een stuk papier en teken de omtrek af. Neem de afbeelding van de grootste voet en meet nu van de hiel tot het puntje van je langste teen. Nu weet je wat jouw voetlengte is. In de tabel vind je vervolgens welke schoenmaat bij jouw voetlengte hoort.

Het komt voor dat de ene schoen wat kleiner valt dan de andere schoen.

Voetlengte in cm23.123.523.924.324.825.225.626.026.426.9
Engelse maat344.555.566.577.58
EU maat363737,53838.539404141,542

Voetlengte in cm27.327.728.128.629.330.030.731.432.133.8
Engelse maat8.599.51010.51112131415
EU maat42.54343.544454647484950

Schoenmaat - Sneakers vergelijken